V sobotu 6. dubna 2024 pořádá TJ Slavoj 2. ročník náročného horského běhu. Start závodu je v 11.00 hod., registrace začíná v Bečovské botanické zahradě již od 9.00 hod. Podrobné informace najdete v přílohách pod tímto článkem. Závod je letos zařazen do HOPR LIGY běžců Karlovarského kraje.

Propozice

Trasa závodu - mapy

Běh Kolem Tří rybníků je nejstarší terénní běh v západních Čechách. Poprvé se pořádal v roce 1951 a letos proběhne již 70. ročník. Při této příležitosti chystáme velké oslavy spojené s historií běhu. Budou oceněny osobnosti, které se běhu v minulosti účastnily, bude vydána brožura o historii této akce. Očekáváme proto účast široké, nejen běžecké veřejnosti. Hlavní závod se běží v bečovských lesích nad fotbalovým hřištěm n a trati dlouhé 6750 m se značným převýšením. V dopoledním programu určeném dětem je vypsáno 11 kategorií, ve kterých dívky a chlapci závodí na tratích od 100 do 1250 m. V průběhu celého dne je na místě k dispozici občerstvení, zázemí je v kabinách u fotbalového hřiště. Pro všechny účastníky je zajištěn diplom, pro děti malý dárek a pro vítěze medaile. Pro všechny, kteří se přihlásí do hlavního závodu bude připraven startovní balíček obsahující mimo jiné také originální běžecké triko s motivem tohoto běhu. Propozice jsou ke stažení zde a k dispozici je také originální plakát.

V neděli 16. října od 13 hodin začíná v Bečovské botanické zahradě 6. ročník "Bečovské chůze". Pro účastníky jsou připraveny 3 okruhy různé náročnosti. K dispozici je kvalitní zázemí, občerstvení  a bohatý doprovodný program. Bližší informace najdete na připojeném plakátu ZDE.

V neděli 18. září se konal již 63. ročník lesního běhu Kolem Tří rybníků. V deštivém počasí se stal vítězem Jan Krupička z TJ Ostrov v čase 24:44,47. Mezi ženami byla nejlepší Romana Lubinová z SC Start Karlovy Vary. Hlavního závodu na trati dlouhé 6730 m se zúčastnilo 56 běžců, v mládežnických kategoriích se na start postavilo 59 závodníků. Kompletní výsledková listina je ke stažení zde.