V neděli 16. října od 13 hodin začíná v Bečovské botanické zahradě 6. ročník "Bečovské chůze". Pro účastníky jsou připraveny 3 okruhy různé náročnosti. K dispozici je kvalitní zázemí, občerstvení  a bohatý doprovodný program. Bližší informace najdete na připojeném plakátu ZDE.

V neděli 18. září se konal již 63. ročník lesního běhu Kolem Tří rybníků. V deštivém počasí se stal vítězem Jan Krupička z TJ Ostrov v čase 24:44,47. Mezi ženami byla nejlepší Romana Lubinová z SC Start Karlovy Vary. Hlavního závodu na trati dlouhé 6730 m se zúčastnilo 56 běžců, v mládežnických kategoriích se na start postavilo 59 závodníků. Kompletní výsledková listina je ke stažení zde.

Valné hromady k 70. výročí založení se v neděli 4. září zúčastnilo na sedmdesát členů a hostů. V rámci oslav byly předány plakety čestným členům TJ Slavoj, panu Miroslavu Kabešovi, paní Františce Peřinové a paní Boženě Heldové. Na valné hromadě také proběhl křest nové brožury o historii TJ, jehož se ujala paní Milada Šašková slavící v letošním roce rovněž sedmdesáté narozeniny.

Další fotografie z Mimořádné valné hromady TJ Slavoj Bečov si můžete prohlédnout ve fotogalerii zde.

Fotbalový turnaj O pohár města se v Bečově koná od roku 1998, v letošním roce se konal již jeho 16. ročník. Tradiční srpnový termín dává bečovským fotbalistům možnost poměřit své síly s vybranými soupeři před začátkem soutěže.