Pokud Vás zajímají informace o fotbalistech TJ Slavoj Bečov, tak je najdete na webu www.kulatyjemic.cz, který se věnuje podpoře amatérského fotbalu a se kterým jsme navázali spolupráci ve snaze rozšířit okruh fanoušků našeho oddílu.

V neděli 16. září 2018 se uskuteční již 65. ročník Běhu Kolem Tří rybníků. Od 9.30 hod. budou závodit mládežnické kategorie a ve 12.00 bude odstartován hlavní závod na 6.730 m. Přijďte se proběhnout anebo jenom podívat a zafandit. Občerstvení je zajištěno, pro závodníky jsou připraveny medaile, diplomy a drobné upomínkové předměty. Plakát ke stažení zde.

V letošním roce jsme obdrželi dotaci z Karlovarského kraje ve výši 10.000 Kč. Tuto částku využijeme především na materiální vybavení sloužící k přípravě našich fotbalistů a běžců z turistického oddílu.

V sobotu 10. března od 14.00 hod. se uskuteční Valná hromada TJ Slavoj Bečov nad Teplou. Delegáti, hosté a všichni zúčastnění členové se na ní mohou seznámit se zprávami o činnosti tělovýchovné jednoty za rok 2017 a plánem činnosti na rok 2018. V rámci programu budou rovněž oceněni úspěšní reprezentanti Slavoje. Občerstení bude zajištěno. Pozvánku na valnou hromadu si můžete prohlídnout zde.