V neděli 15. září 2019 se uskuteční již 66. ročník Běhu Kolem Tří rybníků. Od 9.30 hod. budou závodit mládežnické kategorie a ve 12.00 bude odstartován hlavní závod na 6.730 m. Přijďte se proběhnout anebo jenom podívat a zafandit. Občerstvení je zajištěno, pro závodníky jsou připraveny medaile, diplomy a drobné upomínkové předměty. Plakát ke stažení zde.

V sobotu 8. června se uskuteční 43. ročník dálkového pochodu Z Bečova za minerálními prameny. Chcete se projít nádhernou přírodou v okolí Bečova nad Teplou a po procházce si odpočinout v bečovské botanické zahradě? Plakát s podrobnými informacemi je ke stažení ZDE.

Pokud Vás zajímají informace o fotbalistech TJ Slavoj Bečov, tak je najdete na webu www.kulatyjemic.cz, který se věnuje podpoře amatérského fotbalu a se kterým jsme navázali spolupráci ve snaze rozšířit okruh fanoušků našeho oddílu.

V letošním roce jsme obdrželi dotaci z Karlovarského kraje ve výši 10.000 Kč. Tuto částku využijeme především na materiální vybavení sloužící k přípravě našich fotbalistů a běžců z turistického oddílu.